Наша діяльність
Ми розробляємо проекти різної складності та функціонального призначення на етапах від ідеї до втілення. Увага до деталей, комплексний підхід, підтримка на всіх етапах і індивідуальні рішення - ось, що відрізняє нас від інших.
Створення концепції проекту
Збираємо дані про ділянку, аналізуємо містобудівні та нормативні обмеження. З’ясовуємо архітектурні, конструктивні та інженерні вимоги до об’єкту. Враховуючи всю отриману інформацію розробляємо концепцію проекту, відповідно контексту ділянки та вимогам замовника.
Ескізне проектування (візуалізація)
Розробляємо ескізний проект, ретельно пропрацьовуючи образ майбутнього об’єкту. На цьому етапі можливо наочно оцінити зовнішній вигляд будівлі, планування, отримати орієнтовні ТЕПи.
Проектування зовнішніх інженерних мереж
Інженери нашої команди детально розробляють проекти підключення до мереж водопостачання та водовідведення, каналізування, газопостачання, електропостачання та теплопостачання.
Робоча документація
Ми надаємо клієнту повний пакет робочої документації, забезпечуємо реалізацію технічних рішень об'єкта будівництва, що зазначені і затверджені в проектній документації. Це необхідно для виконання будівельних і монтажних робіт, забезпечення будівництва обладнанням, виробами і матеріалами та виготовлення будівельних виробів.
Стадія проектування
На стадії проектування ми ретельно розробляємо модель будівлі, пропонуємо інноваційні архітектурні, конструктивні та інженерні рішення. Всі розділи проекту проходять експертизу та узгоджуються з усіма міськими службами.
Проектування внутрішніх інженерних мереж
Розробляємо усі типи інженерних систем – опалювання, вентиляції, системи водопостачання та водовідведення, каналізування, системи електропостачання, блискавкозахисту та освітлення. Виконуємо енергетичний паспорт згідно всім нормативним вимогам.